Новини компаній
13:22, 27 жовтня 2015 р.

Здоров'я ваших суглобів

Новини компаній

Артрит - це одна з назв цілого ряду захворювань , які викликають запалення, збільшення (набрякання ) і біль у суглобах. Згідно зі статистикою, артритом у нашій країні хворіє практично кожна сота людина. Це хвороба не знає вікових рамок, але найчастіше зустрічається у жінок середнього віку. На сьогоднішній день артрит представляє серйозну як медичну, так і соціальну проблему, так як при хронічному перебігу захворювання може призвести до втрати працездатності.

— Симптоми артриту багатьом добре знайомі, — говорить лікар-консультант з лабораторної діагностики Незалежної лабораторії Інвітро Павло Набока, — це часта біль і припухлість суглобів, скутість в рухах, особливо вранці. Згодом - слабкість, швидка стомлюваність, ниючі періодичні болі, безсоння і, часом, підвищення температури. Якщо ви раптом помітили, що вранці пальці рук не такі рухливі, як звичайно, а, згодом, розробляти їх стає все довше і довше, потім суглоби починають боліти - це артрит! І, якщо артрит не почати лікувати, то через якийсь час починає змінюватися форма суглобів, що вже - прояв артрозу. Якщо ви виявили перші ознаки артриту - не тягніть , не чекайте! Відразу звертайтеся до лікаря.

Що необхідно для профілактики артриту?

Для профілактики артриту необхідно:
стежити за вагою, так як зайва вага збільшує навантаження на суглоби;
піднімати тяжкості правильно, не згинаючи хребет вліво-вправо, уникаючи травм і зайвих навантажень на суглоби і м'язи;
регулярно займатися фізичними вправами, так як добре розвинений «м'язовий корсет» зменшує навантаження на суглоби;
скоротити вживання цукру та інших легкозасвоюваних вуглеводів, газованих напоїв;
куріння і вживання алкоголю також впливає на суглоби негативно;
зберігати правильну поставу, що дозволить знизити навантаження на суглоби;
правильно організувати робоче місце, так , щоб сидіти було зручно, не доводилося нахилятися вперед, закидати голову назад, напружувати спину і шию ;
робити перерви в роботі, пов'язаній з тривалим сидінням / стоянням , у перервах робити легкі вправи.

Що включає в себе діагностика артриту ?

Для того щоб точно поставити діагноз і визначити різновид хвороби, потрібен комплексний підхід, який включає: огляд, отримання даних лабораторних досліджень та інструментальні методи діагностики. За специфічними показниками крові, лікар зможе поставити попередній діагноз.

Де можна здати аналізи ?

Широкий спектр аналізів можна здати у відділеннях незалежної лабораторії ІНВІТРО.
Загальний аналіз крові (тест 1515) робиться для того щоб подивитися такий показник, як швидкість осідання еритроцитів (тест 139). Якщо хвороба знаходиться в стадії загострення, то він буде підвищений. При бактеріальному артриті збільшується кількість лейкоцитів, а при алергічному - еозинофілів.
Біохімічний аналіз крові робиться для того щоб визначити рівень: сечової кислоти (тест 27) - підвищення характерно для артриту, викликаного подагрою, і навіть фіброгена (тест 3) - що говорить про наявність запалення).
Імунологічні показники дадуть можливість запідозрити ревматоїдний артрит, якщо буде підвищений ревматоїдний фактор, кількість антинуклеарних антитіл (тест 125), а також циркулюючі імунні комплекси (профіль 191).
Кваліфікований персонал, якісне обслуговування, сучасне обладнання лабораторії, а також безкоштовна консультація з лабораторної діагностики - все це для Вас і Вашої родини в ІНВІТРО!
Піклуйтеся про своє здоров'ям!
Гімнастика для попередження артриту:

Здоров'я ваших суглобів (фото) - фото 1

Здоров'я ваших суглобів (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...