• Головна
  • Черкасці самотужки розподілятимуть міський бюджет (ВІДЕО)
08:19, 22 жовтня 2015 р.

Черкасці самотужки розподілятимуть міський бюджет (ВІДЕО)

Фінансове ноу-хау. Черкасці самотужки розподілятимуть міський бюджет. Наше місто першим в Україні впроваджує нову програму розподілу коштів. Освоїти їх вже виявили бажання півсотні містян.

Вони надіслали свої проекти до програми "Громадський бюджет". На неї владці готові виділити 5 мільйонів гривень. Це близько 1% від загальної суми міського бюджету. Проект-переможець визначатимуть самі містяни шляхом голосування. Воно триватиме на сайті міськради з 1-го по 14-те грудня.

Роман Жовнір, голова координаційної ради проекту "Громадський бюджет":"Можливість реалізації полягає у тому, щоб це було виключно у компетенції міської ради. Щоб це не були приватні структури,приватна власність. Мета – можливість підвищити громадську активність і становлення належного партнерства між органами влади та мешканцями міста".

Тетяна Харенко, заступник голови координаційної ради проекту "Громадський бюджет": "Дитячі дошкільні навчальні заклади. Вони вийшли найбільш активними. Дев’ять садочків подали проекти. Вони складають 17% від загальної кількості поданих проектів. На третьому місці житлово-комунальне господарство. Це проекти, які стосуються освітлення. І один проект по каналізаційним мережам".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...