Черкаські велоспортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті України

З 16 по 19 липня у Білій Церкві проходив комадний чемпіонат України з велоспорту на шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту. В цих змаганнях брала участь команда КДЮСШ № 2 ЧМР, повідомили vikka.ua у прес-службі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Майстер спорту України Новаковський Віталій в усіх видах програми серед юніорів здобув перемогу піднявшись на першу сходинку п’єдесталу в індивідуальній гонці на час 25 км, в груповій гонці 120 км та в парній гонці 25 км.
3 місце у гонці критеріум та 3 місце в командному заліку за сумою 4-х етапів здобули Вадим Слюсаренко та Андрій Підкуйко.
1 місце в парній гонці 50 км, 4 місце в індивідуальній гонці на час 25 км виборов Костянтин  Рибарук.