Учні Черкаського вищого професійного училища та члени Комітету самоорганізації населення «Дніпровський» власноруч приготували близько трьохсот пасок та семисот крашанок для учасників АТО.
Смачні паски учні закладу для військових випікають щороку. Цього разу ініціатором передачі великодніх смаколиків у зону АТО, де перебувають і черкащани, став заступник міського голови, куратор освітнього напрямку Ігор Коломоєць, який спільно з колегами виділив власні кошти на випічку.
– Щодня, переглядаючи новини, переймаюся долею нашої держави та героїв, які її захищають, – говорить Ігор Коломоєць. – Саме тому дуже хотілося , щоб у світлий день Великодня бійці теж смакували паскою і знали, що про них тут пам'ятають.
Уже сьогодні ГО «Легіон Своди» відвезе цю та іншу випічку від благодійників на лінію фронту поблизу населених пунктів: Лисичанськ, Кримське, Бахмут, Курахово, Мар’янка, Волноваха.