На полігоні військової частини А2772 (м. Бердичів) 15 березня 2017 року відбувся показ нових зразків озброєння та військової техніки в рамках підготовки у 2017 році особового складу підпорядкованих військових частин сил спецоперацій Збройних Сил України. Про це інформує сайт корпорації.
Черкаський «Богдан-Моторс» демонструвв броньований Барс-8 та спеціальний військовий «командирський» автомобіль Богдан 2351, що на даний час проходить державні випробування.
Представники військової частини сил спецоперацій ЗСУ відмітили, що військова техніка «Богдан-Моторс» оптимально розрахована на виконання військових завдань та відповідає вимогам ЗСУ.
Нагадуємо, що броньований автомобіль «БАРС-8» - власна розробка заводу АК «Богдан Моторс» та позиціонується як автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність більше 2-х тонн та призначений для перевезення особового складу до 10 чол. по пересічній місцевості, дорозі без покриття, з метою виконання тактичних завдань. Серед основних переваг «БАРС-8» відзначено: забезпечення протимінного та балістичного захисту за стандартом STANAG 4569 Level 2, надійне повнопривідне шасі DodgeRam, посилена підвіска та мости, 6,7-літровий турбо-дизельний двигун Cummins потужністю 385 к.с., що надає автомобілю здатність долати круті підйоми та низький центр ваги, що унеможливлює перевертання при подоланні складних перешкод.