Черкаський Дніпро зіграв унічию 1:1 з учасником єврокубків «Динамо» Батумі

«Черкаський Дніпро» після появи головного тренера на кромці поля звів до нічиєї матч проти одного з лідерів чемпіонату Грузії.

Нагадаємо, що під кінець першого підготовчого збору, який проходив в Україні, «Черкаський Дніпро» провів чотири контрольних поєдинки під орудою нового керманича, в кожному з яких здобув перемогу із загальним рахунком 14:1. Про це розповідає прес-служба черкаського футбольного клубу.

Перший тиждень навчально-тренувального збору у Туреччині черкащани провели за відсутності свого очільника – Вадим Євтушенко переніс операцію по видаленню апендициту, після якої відновлювався у Києві. За його відсутності діями гравців на тренуваннях та матчах керував Сергій Процюк. Мабуть, що відсутність головного тренера вплинула на його підлеглих, і вони програли перший товариський матч угорській команді «Болмозуйварош» з рахунком 0:1. З таким же рахунком завершився перший тайм матчу проти «Динамо» (Батумі).

Аж ось, під час перерви, до команди приєднався Вадим Євтушенко – головний тренер одразу з літака помчав на стадіон, де відбувалась гра. З його появою дії команди стали зовсім іншими – другий тайм пройшов за переваги «Черкаського Дніпра». Зрештою, Олександр Ковпак зрівняв рахунок і виборов нічию 1:1 для нашої команди. Подивимось, якими будуть результати черкащан в наступних матчах – у Туреччині нашим хлопцям залишилось зіграти ще тричі.

Стартовий склад «Черкаського Дніпра»: Будюк – Шурубура, Шведенко, Тарасенко (к), Синьогуб – Семенина, Савченко, Мединський, Цибульник, Бушман – Маїк.

На другий тайм черкащани вийшли в такому складі: Панченко – Махарадзе, Тарасенко, Балан, Давидов – Крамар, Скепський, Скарлош, Сторчоус, Ямполь – Ковпак.