На Великдень черкаські копи били не лише крашанки, а й патрульні "Пріуси". Двічі за свята черкаські поліцейські встигли потрапити у дорожньо-транспортні пригоди, пише vikka.ua.
Так, увечері 1 травня на перехресті вулиць Чорновола і Надпільної автомобіль "Пежо" не помітив патрульний автомобіль, що рухався з увімкненими сиренами, та скоїв із ним зіткнення. Про це повідомляють очевидці події у соцмережі.
"Був свідком аварії. За 3 хвилини до аварії по цій же дорозі пролетіли також на червоний їхні колеги, їхали на виклик в сторону площі 700-річчя. Поліцейські рухались хоч і на великій швидкості, але з сиренами. Було чутно ще за квартал їх. Тому поліцейські тут праві. Шкода що в такий день люди не обачні", – написав у спільноті "Подслушано Черкассы" Святослав Запорожець.