Бійці зведеного загону черкаської поліції повернулися із зони АТО (ФОТО)

Сьогодні вночі керівництво поліції, рідні, друзі та колеги зустрічали бійців зведеного загону черкаської поліції.

Як повідомили в секторі комунікації ГУНП в Черкаській області, протягом місяця черкаські правоохоронці перебували на території Донецької області, де несли службу на блокпостах, забезпечували охорону громадського порядку та допомагали місцевому мирному населенню.

Втомлені, але з посмішкою на обличчі, правоохоронці вишикувались перед керівництвом Управління.

Т.в.о. начальника Управління Владислав Пустовар подякував правоохоронцям за належний рівень виконання поставлених завдань та нагородив кращих поліцейських почесними грамотами і цінними подарунками.

На завершення урочистостей бійці зведеного загону відбули на короткостроковий заслужений відпочинок, після якого незабаром повернуться до виконання своїх функціональних обов’язків.