Запрошуємо на інтелігентний гумор від резидента ВЕЛИКОГО STAND UP від ​​Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Андрій Щегель і Антон Тимошенко.

Дмитро Романов - колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і брутальності. На думку Дмитро саме такого світлого і доброго гумору нам усім зараз і не вистачає.

Він швидко став справжньою зіркою телеканалів і в інтернеті, виступаючи як сольний стендап-артист в проекті "Stand Up" на ТНТ. Адже цей комік є не запам'ятовуються глядачеві з першого разу - і справа не тільки в характерному монотонного говору і пишній шевелюрі, якої, до речі, Романов дуже пишається.

Дмитро має саркастичний інтелект, а й його гумор простий: про батьків, про євреїв, про себе і про всіх оточуючих. Дмитро не боїться посміятися над собою і своїми недоліками, не соромиться сказати щось особисте. Романов відкрито говорити про тих, що він єврей. Саме ця відкритість і подобається глядачеві.

А ще він чудово імпровізує з глядачами, тому оббирає місця в першому ряду, якщо ви досить сміливі.

А на розігріві будуть хлопці теж не промах! Запрошеними гостями є найперспективніші київські гумористи Андрій Щегель і Антон Тимошенко.

Андрій Щегель - найскандальніший, андерграундний і ексклюзивний комедіант, майстер "гострих" жартів, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, резидент клубу "Підпільний Stand Up".

Антон Тимошенко - інтелігентний комік, вміє в таких звичних нам промовах побачити комедію і розсмішити всіх навколо. Учасник "Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем. і зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємне "перезавантаження" під час концерту! І все це - на STAND-UP IN UA від Дмитра Романова!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена ​​російською мовою.

Рекомендовано особам від 16 років.

Замовлення, доставка і бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг" , в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел .: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.