15 лютого у Краєзнавчому музеї відбудеться відкриття персональної виставки «365 днів». Ви побачите погляд фантастичної жінки, яка може перефарбувати буденність звичайним кольором. Побачите наскільки може бути різнобічним життя.
Від автора: «Я відтворюю почуття і емоцій, і просто люблю малювати на різних поверхнях. Спілкуючись з людьми, буваючи на природі, формується в голові певний образ який зображаю за допомогою інструментів.»
Техніка: акрил поєднує особливості живопису - багатство тону, побудова форми і простору кольором, і графіки - активна роль полотна в побудові зображення, специфічної рельєфності мазка, характерної для живописної поверхні.
Шинкарчук Христина Костянтинівна.
Народилась в м. Черкаси 28 травня 1986р.
2001 р. закінчила Черкаську дитячу художню школу ім. Данила Нарбута.
Навчалась в Черкаському художньо-технічному коледжі за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» і здобула кваліфікацію художній розпис.
Закінчила вищий навчальний заклад «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки» і отримала базову вищу освіту.
Майстриня писанкарка, художниця. Професійно займається писанкарством вже 11 років.
В 2014 році в Художньому музеї була представлена персональна виставка акварель.
В 2018 році в Художньому музеї персональна виставка «Це Колір»- історія життя, фантазії відтворені на полотні в техніці акрил, масло, полотно. Експериментальні роботи, зроблені без ескізу.