«Allusion»

Остап Шутко (скрипка) за участю камерного оркестру Черкаської обласної філармонії

Остап Шутко народився у Львові в сім'ї відомих музикантів. З раннього дитинства мав змогу не тільки отримувати прекрасну освіту, але й постійно перебувати в музичному середовищі, спілкуватися з видатними митцями.

У 14 років відбувся дебют Остапа Шутка на сцені Львівської філармонії у супроводі симфонічного оркестру. Відтоді він постійно концертує.

Навчався в Національній музичній академії у Львові, в Школі Гілдхол в Лондоні і в Національній музичній академії України в Києві. Остап Шутко є лауреатом  міжнародних конкурсів у Вільнюсі, Ваймарі, Пшемислі, Барселоні, Києві та Відні, а також одержувачем  багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International  та ін.). З 1999 по 2007 р. викладав у Національній музичній академії України, ставши наймолодшим викладачем за всю її історію.

Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ. Має диски видані в Україні, Італії та США.

У програмі «Allusion» українські та іноземні колядки: «Тиха ніч», «Щедрик», «Jingle Bells» та ін. До цих творів додаються твори класичні (Гендель, Бах), супервіртуозні (Паганіні, Дюпор, Сарасате), кавер-версії відомих хітів популярної музики, які спеціально для артиста зробила відома композиторка Богдана Фроляк. Прозвучить музика з репертуару АББА, Океану Ельзи, Андріано Челентано, Майкла Джексона, Бобі МакФеріна та ін.

Це програма на усі смаки!