Найвідоміший у світі український еквілібрист, зірка кількох сезонів Cirque Du Soleil, володар циркового «Оскара», засновник Арт-студії RIZOMA Анатолій Залевський представляє у Черкасах різдвяні гастролі унікальних шоу - «RIZOMA.Еквілібріум» і «Аватар. Володар стихій».

Зірка кількох сезонів найвідомішого цирку в світі – Cirque Du Soleil – Анатолій Залевський – єдиний цирковий артист в Україні, якому вдалося зробити зі свого імені впізнаваний у всьому світі бренд і створити власний Soul Circus стиль, який поєднує силу і витончену пластику, клоунаду і філософію, еквілібристику, акробатику і театр. Цей стиль був придуманий Залевським в кінці 90-х. Тоді новаторство принесло йому найвищі нагороди головних міжнародних циркових фестивалів, на яких він виступав зі своїм унікальним у своєму роді номером Dream. З того часу Анатолій Залевський тріумфально гастролює по світу, де удостоївся безлічі нагород, серед яких гран-прі Міжнародного фестивалю «Цирк завтрашнього дня» в Парижі, а на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Монте-Карло Залевський першим з українських артистів став володарем циркового «Оскара», вищої світової нагороди - «Золотий клоун».

Незважаючи на всесвітню популярність і численні пропозиції виступати і викладати за кордоном, Анатолій Залевський вирішив присвятити себе Україні, виховуючи майбутнє світового цирку у себе на Батьківщині, в Бердичеві. На власні кошти він побудував Арт-студію RIZOMA, де викладачі вчать дітей цирковому і театрально-хореографічному мистецтву. Саме учні та випускники Арт-студії беруть участь у шоу «Еквілібріум» і «Аватар. Володар стихій».

Унікальне шоу «Еквілібріум» - це філософський спектакль, що являє собою синтез циркових мистецтв, хореографії, сучасної музики та мультимедійних ефектів.

Сюжетну лінію вистави пронизує філософський роздум про людину, як деталі величезного вселенського механізму. Сьогоднішній «машинний» світ намагається придушити її індивідуальність. Немов запрограмована, вона постійно і несвідомо рухається по заданому колу. Однак рано чи пізно людина проявляє себе емоційно. Обравши любов, вона перестає бути механізмом.

Шоу «Аватар. Володар стихій» - дитяча вистава, в якій головний герой на ім’я Аватар, за допомогою п’яти елементів природи, шукає і знаходить своє покликання. Маленькі талановиті артисти Арт-студії RIZOMA, як і їх натхненник Анатолій Залевський, займаються цирковим мистецтвом. По-дитячому наївно і по-дорослому професійно поставлена вистава не залишить байдужим кожного, хто прийде подивитись на майбутнє українського театру і цирку.

Гастролі шоу «Еквілібріум» відбудуться в Черкасах 5 січня. Початок о 19.00

А маленькі глядачі Черкас зможуть побачити шоу «Аватар. Володар стихій» 5 січня о 12.00.