Набридли нудні конспекти?
Власний список справ не надихає?
Цілі записано, але ти про них постійно забуваєш?
Тобі дуже хочеться малювати і творчо оформлювати записи, але, здається, малювати ти не дуже вмієш?

Запрошуємо на майстер-клас, на якому ти отримаєш порцію натхнення і практичних навичок. Ти навчишся використовувати візуалізацію як суперсилу для навчання, роботи, особистого і професійного планування, конспектування книг, тренінгів і для безлічі інших ситуацій.

Цей майстер-клас чудово підійде тим, хто «зовсім не вміє малювати» та чий почерк «як курка лапою». Ви повірите в себе!)

Також цей воркшоп стане в пригоді студентам, викладачам, тим, хто працює в продажах, керівникам творчих і не дуже компаній, всім, хто відчуває бажання додати трохи творчості своєму повсякденному життю.

Майстер-клас проводить Юлія Кнюпа, сертифікований коуч і тренерка неформальної освіти. Успішно застосовує візуальні нотатки останні 5 років як у професійній діяльності, так і для навчання, планування. Практикує артскрайбінг – візуальне конспектування спікерів на заходах. Закохана у візуалізацію і готова ділитися цим із тобою.

Для того, аби практикувати візуальні нотатки, радимо взяти з собою блокнот або планшет із папером (чистий білий, нелінований і не в клітинку), чорну гелеву ручку або лінер та кілька звичайних дитячих фломастерів або навіть кольорових олівців. 

Вхід на майстер-клас тільки за попередньою реєстрацією: https://2event.com/ru/events/762824