НАДІЯ МЕЙХЕР, найсексуальніша, найспекотніша, найбажаніша, найхаризматичніша, найкраща співачка, готова постати перед глядачами в новому амплуа - акторки, автора віршів і пісень, постановника власної музичної вистави - Historia de Un Amor.

Після недавньої успішної прем'єри вистави в Києві, у глядачів шістьох міст України - Черкас, Полтави, Запоріжжя, Харкова, Дніпра і Одеси - є шанс знову побачити Надію Мейхер на сцені.

Historia de Un Amor - це філософський погляд Жінки на щастя, самотність і страхи. «У виставі показана історія одного кохання, завдяки якому героїня розуміє, що всі її переживання – це всього лише гра, - розповідає Надія Мейхер. - Потрібно просто бути вільною і самодостатньою. Жити, як хочеться, творити, в чому розквітаєш і любити, як бажає того серце».

Незважаючи на те, що в житті Надії Мейхер був період сумнівів щодо професії, вона в підсумку зрозуміла, що немає сенсу боротися з долею. Сцена - її призначення! Все, що вона робить в цій виставі, щиро і відверто розкриває її уяву і почуття. За словами артистки, саме в проекті Historia de Un Amor вона може залишатися самою собою, не надягати маски і не залежати від рамок шоу-бізнесу.

Ідея вистави народилася завдяки захопленості різними творчими напрямами - поезією, романсами, аргентинським танго. «Вірші люблю з дитинства, сама пишу їх вже більше 10 років. Романси - це жанр, в якому я абсолютно органічна. А перейнявшись атмосферою аргентинського танго, вже не змогла його забути», - зізнається артистка.

Разом з Надією Мейхер історію одного кохання буде розповідати віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT - унікальний для України колектив, що виконує музику танго в класичному складі - скрипка, бандонеон, контрабас і фортепіано. Ці музиканти, легко і невимушено, на протязі всього вечора наповнюватимуть виставу чарівними звуками запальних ритмів.

Танцюристи з Аргентини передадуть атмосферу справжнісінького аргентинського танго.

Historia de Un Amor - вистава, в якій переплелися українська і аргентинська культури, як любов, яка не має кордонів ...

У головній ролі: Надія Мейхер

Хореографи: Juan Manuel Rosales та Liza Rosales

Танцюристи: Luis Squicciarini, Juan Manuel Rosales, Liza Rosales

Музичний супровід: віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT

Автор ідеї та постановка: Надія Мейхер

Придбати квитки можна у касі Палацу та за посиланням http://cherkassy.internet-bilet.ua/Nadejda-Meiher