У Черкасах покажуть знаковий фільм про анексію Криму

14 жовтня, у п’ятницю, о 19-00 у кінотеатрі «Україна» відбудеться показ відомого творіння групи українських кінодокументалістів Babylon’13 - фільму про анексію Криму - "Крим. Як це було". По закінченні фільму усі глядачі безкоштовного показу зможуть поспілкуватися із режисером фільму Костянтином Кляцкіним.

- Я радив би кожному обов’язково переглянути цю картину: вона – про – про честь, мужність, вірність своєму обов'язку. Історичні події в Криму показано через призму життів військових, що не зрадили присязі – і сьогодні дуже важливо бути такою людиною, на яку може покластися твоя родина і твоя країна, - констатує один із меценатів, завдяки якому став можливий показ знакового фільму у Черкасахзасновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак. – Чого ватра лише історія мужнього екіпажу тральщика «Черкаси», що не здавався у полон і боровся до останнього!.. Фактично, це фільм про появу в Україні свідомого громадянського суспільства – людей, що здатні нести відповідальність за цілий народ і своїм прикладом формувати громадянську свідомість у інших – і цим змінювати свою країну.

Як зазначають автори фільму, у ньому зібрані унікальні документальні кадри і невигадані історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців які розкажуть правду про жорстке протистояння, про те, як насправді відбувалася анексія Криму.

Для довідки: українська група кінодокументалістів Вавилон'13 поєднує режисерів, операторів та кінематографістів. У її активі – десятки документальних стрічок про Україну, які вони презентували усьому світу на екранах міжнародних кінофестивалів.