17 вересня о 15:00 ТРЦ"Любава" запрошує відсвяткувати 730-ту річницю рідного міста Черкаси! 

Для наших маленьких відвідувачів ми підготували святкову програму з аніматорами та іграми, а також тематичну арт-інсталяцію "Розфарбуй своє місто". Доповнити свій образ тематичним аква-гримом, який працюватиме протягом свята, зможуть всі бажаючі. 

Подарунок до свята підготували талановиті черкащани, які продемонструють святкові номери для гостей заходу. А також для любителів караоке проведемо батл "Пісні хором". Давайте разом доведемо, що ми – найспівочіше місто! 

Допитливих та активних черкащан запрошуємо на фото-квест "Місто на Че". Для участі потрібно о 14:00 (на 1 поверсі біля фонтану) зареєструватись у ведучого заходу. Команди, які швидше впораються із завданнями отримають подарунки від партнерів: боулінг клубу "Lucky Strike", кінотеатру "Мультиплекс". 

В рамках заходу пройде інтелектуальна гра "Що?Де?Коли?". Гра являтиме собою турнір з трьох турів по 10 запитань. Кількість гравців у команді – 6 осіб. Питання на загальні знання й ерудицію, та вміння знаходити рішення логічним шляхом, діючи в команді, визначать переможців. (Реєстрація на гру вже закрита, команди набрані). 

Опісля, усіх присутніх запрошуємо до святкового столу, який спеціально до свята підготувала торгівельна марка "Шарлотка". Відсвяткуємо День Народження Черкас неймовірно великим та смачним тортом!