17 вересня до Черкас з лекцією та концертом на етнічних інструментах завітає відома мандрівниця, музикант Аліса Василькова.
Черкащани мають унікальну можливість послухати індійський сітар, флейту бансурі, турецький саз, африканську калімбу та послухати про подорожі по всьому світу від гості з Харкова – Аліси Василькової.

Аліса Василькова – музикант мультиінструменталіст етнограф, мандрівниця ( побувала більш як у 30ти країнах світу, учасниця етнофестивалів. Вивчає музику та музичні інструменти різних народів світу. Проводить майстер-класи та концерти по всьому світі.
Вас чекає жива розповідь про традиційну музику Ірану, Індії, Туреччини, Кавказу від людини , яка протягом 5 років вивчала культуру, музику та етнографію цих країн.
Також на зустрічі Аліса розповість про те, як подорожувати, про свої подорожі. Покаже фото і розповість про свої подорожі до Непалу, Індії.
Ви почуєте на зустрічі в живому виконанні музику на таких інструментах : Індійський Сітар, Турецький Саз, Індійську флейту Бансурі, Африканську Калімбу.
Це унікальна можливість послухати всі інструменти на одному концерті!