Всіх черкащанок та їх подруг запрошуємо на перший Благодійний "Girls Weekend" – на свято жіночності і жіночої дружби.

Свято складається з 2-х частин: жіночий велопробіг, який пройде в першій половині дня, головна мета якого – показати, що жіночною можна бути завжди, навіть на велосипеді в сукні. Детальніше про велопробіг можна дізнатися за посиланням.

Друга частина – це сам "Girls Weekend", який буде буде наповнений яскравими локаціями.

 • Барахолка, в якій може взяти участь кожен охочий, заздалегідь здавши жіночі речі і аксесуари в доброму й чистому стані, а на самому Благодійному вечорі оновити гардероб і просто порадувати себе дрібницями за символічними цінами.

 • Б'юті зона – спробувати на собі експрес-укладання і мейки, модні плетіння та інші новинки б'юті індустрії.

 • Зона лекторію та ворк-шопів – послухати цікаві лекції, які допоможуть у мотивації, саморозвитку та самопізнанні. А також спробувати себе в чомусь новому на ворк-шопах.

 • Вечірка – протягом усього заходу послухати приємний і мелодійний джаз і лаунж, а також відтанцювати ноги під діджей-сет від Даші Коломієць.

 • Основною метою заходу є збір коштів та необхідних речей для дівчаток зі школи інтернату м. Сміла. Частина грошей від проданих квитків і всі виручені кошти на Барахолці будуть спрямовані на потреби дівчаток Смілянського СЗОШ-інтернат, а саме на придбання засобів особистої гігієни, жіночих дрібниць (гребінці, засоби по догляду), а також проведення волонтерами цілої серії навчальних заходів в інтернаті (візажист, гінеколог, косметолог, стоматолог та інші).

  Приєднатися до акції підтримки може кожен, просто купивши квиток і взявши участь в Барахолці або подарувавши необхідні вихованкам дитячого будинку речі (потреба можна з'ясувати написавши організаторам).

  Організатори вірять в те, що в сучасному світі з його шаленим темпом, дівчина повинна пам'ятати про те, хто вона є – носити сукні, зустрічатися з подругами, цікавитися трендами і просто любити життя.

  Для всіх активностей івенту буде діяти особливий дрес-код, а саме "твоя найкраще сукня". Загальне правило для всіх учасниць "тільки дівчата".

  Часто жінки віддають перевагу комфорту, а не жіночності і "Girls Weekend" стане приводом надіти сукню і присвятити цей вечір тільки собі і компанії подруг.