1 вересня 2016 запрошуємо вас відсвяткувати День Знань з ТРЦ "Любава". 

О 15:00 гостей чекає насичена розважальна програма з конкурсами та подарунками, а майстриня аквагриму додасть яскравих фарб в образ малюків та дорослих. 

Для любителів активних ігор пройде "Шкільний турнір", на який можна зареєструватися в офіційній групі ТРЦ "Любава" в соц.мережі "Вконтакті" та "Фейсбук". Встановимо нові рекорди в кількості безперервних танців, влучних кидків та витривалості. На переможців чекають подарунки від партнерів свята: боулінг-клубу "Lucky Strike", кінотеатру "Мультиплекс", ресторану "Manhattan" та атракціону 7D куб. 

Чарівну атмосферу свята створить яскраве шоу мильних бульбашок, де всі бажаючі зможуть прийняти участь та опинитися в самій бульбашці. 

Запальні танці подарують вам учні школи танцю "Спутнік Dance", спеціально до свята вони підготували запальні танцювальні рухи. 

Ну, а кульмінацією події стане конкурс малюнку на асфальті "Привіт школа". Кожен бажаючий створить яскравий художній шедевр на парковці ТРЦ "Любава", а також на парковці пропонуємо як дітям, так і дорослим взяти участь у грі дитинства "Класики".