Вітаємо всіх з наступаючим святом Дня Незалежності України та запрошуємо 24 серпня відвідати святкові заходи в ТРЦ "Любава"! 

24 серпня з 15:00 на гостей чекає насичена розважальна програма з безліччю сюрпризів та подарунків. 

Для наших маленьких відвідувачів ми підготували святкову програму з аніматорами та іграми, а також тематичну мега-розмальовку . 

А також, всі бажаючі зможуть доповнити неперевершений патріотичний образ яскравим аква-гримом, який працюватиме протягом свята. 

У рамках заходу буде визначена "Міс Незалежність – 2016", наші учасниці пройдуть безліч випробувань та компетентне журі визначить переможницю. Для реєстрації на конкурс необхідно завантажити свої фото в соц мережі Вконтакті та Фесбук. 

Подарунок до свята підготували фіналісти талант-шоу "Битва талантів" "Шановні пішоходи" – сольний концерт з виконанням кавер-версій улюблених пісень. 

Кульмінацією заходу стане грандіозний запуск величезного державного прапора з кульок у небо о 19:00 на парковці другого поверху ТРЦ "Любава". Приєднуйся до неймовірно яскравої події! З метою забезпечення кульками всіх бажаючих, просимо вас відзначатися в спеціальному пості. 

Опісля, усіх присутніх запрошуємо до святкового столу, який спеціально до свята підготувала торгівельна марка "Шарлотка". Неймовірно великий та смачний пиріг!

Ми любимо Україну!