У цей день на відвідувачів чекає величезна кількість цікавих конкурсів і розваг з морською тематикою, зареєструватися на які можна в офіційних групах ТРЦ "Любава" в соц. мережі "Вконтакті": https://vk.com/trc_lubava

Для найменших відвідувачів майстриня проведе майстер-клас зі створення паперових корабликів. До цього дійства зможуть приєднатися абсолютно всі бажаючі. А майстер аква-гриму додасть антуражу у ваші образи з допомогою барвистих морських малюнків.

Для найсильніших чоловіків свята пройде чемпіонат з армреслінгу в різних вагових категоріях. Оберемо найсильнішого разом з вами!

Уже традиційно на парковці ТРЦ "Любава" відбудуться водні бої. Для участі в цій забаві підготуйте свою "водну зброю": водні пістолети, пирскавки і т.п.

"Морський бій" – популярна в минулому гра і досі є актуальною, особливо в тематиці нашого свята. Тож буде весело.

Відвідувачі, які володіють чудовими вокальними даними, зможуть взяти участь у морському караоке. А ті, хто захоче блиснути ерудицією в моряцькій термінології, спробують розшифрувати слова запропоновані нашою ведучою.

Увага! Відвідувачі, які відвідають свято в смугастих футболках, отримають гарантовані подарунки від партнерів заходу. 

7 серпня в ТРЦ "Любава" о 15:00 на вас чекає майстер-клас з виготовлення декоративних свічок, та по закінченню творчих уроків запрошуємо переміститись на четвертий поверх для перегляду лялькової вистави.