Літній лекторій - освітня платформа, що об'єднує слухачів різного віку, статі та професій для проведення крутих вихідних в Черкасах!

Що таке малюнок - спосіб відобразити реальний світ, виразити свій внутрішній стан чи зашифрувати важливе послання для нащадків?

На майстер-класі "Малюнок як рентген душі" разом з професійним психологом та викладачем Катериною Бабенко ми спробуємо зазирнути у глибокий та таємничий світ шедеврів світового живопису і зрозуміти, що саме хотіли донести до нас (або приховати від нас) великі художники.

Також кожен зможе проаналізувати власні малюнки і краще розібратися у собі.

Творитимемо прямо на місці, тому беріть приладдя для малювання, яке у вас є і з яким ви почуватиметеся комфортно - від ручки і блокнота до фарб, олівців чи крейди - і приходьте.

Ведуча майстер-класу - Катерина Бабенко, кандидат психологічних наук, доцент Черкаського національного університету на кафедрі глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації.

Початок об 11:00 у сквері Б. Хмельникького. На випадок дощу - нічого не відміняється, а просто переноситься у кафе "Кофейник", вул. Байди Вишневецького, 19.