9 та 10 липня місто Умань, перетвориться на справжню столицю української культури. Кращі народні майстри, поети та письменники з усієї України разом із потужними музичними гуртами виступлять Легенди Українського рок-н-роллу Брати Гадюкіни на одному з наймастабніших фестивалів Черкащини «ШіДі РіДі Fest». Який увійшов в ТОП-5 найочікуваніших подій літа області.

«ШіДі РіДі Fest» є найграндіознішою подією уманського літа. До участі у фестивалі долучаються артисти, музичні колективи різних сучасних напрямків в форматі етно, творчі колективи іншого спрямування, народні умільці України.

Крім розваг та смачного Куліша від ресторану-музею “Українського Села” на гостей свята чекає:

-​ літературна сцена

-​ зона майстер-класів

-​ виставка картин відомих художників України

-​ стрільба із лука

-​ Театр вогню

-​ народні ігри

-​ Пункт обміну обгорток від морозива Компанії “Рудь”

-​ Подарунки та призи від партнерів енергетичного напою Black Energy

-​ нічний перегляд українського кінофільма під відкритим небом

-​ дводенний потужний концерт на Великій сцені, 30 кВт живого звуку та світла за участю більш ніж 10-ти гуртів різних сучасних напрямків української музики:Брати Гадюкіни,Vacя Club (Київ), Вій(Київ, етно-рок), Ігор Закус та Іванка Червінська"Коломийки"(Київ, етно-джаз), ДримбаДаДзига (етно-рок), Nebraska (Івано-Франківськ, українське-кантрі), Людина-оркестр Олег Універсал та Тріо Гонта та інші).

На літературній сцені виступатимуть — улюблений казкар всієї України Сашко Лірник; поет, коментатор футбольних матчів та боксу, телеведучий - Дмитро Лазутків; поет, художник Богдан-Олег Горобчук; поет, журналіст і музикант Павло Коробчук та інші відомі митці України.

У зоні проведення майстер-класів 15-ть найкращих майстрів України навчатимуть учасників фестивалю виготовляти власними руками намисто із насіння, «чарівні» воскові свічки, ляльки-мотанки, різблярські витрибеньки, видзігорки з лози, витинанки, іграшки з глини, лизуни, глиняні тарілки на справжньому гончарному крузі, ткати на старовинному ткацькому верстаті, а також майстеркласи з флористики та полімерної глини та ін..

Також, на території для всіх бажаючих від професійного художника-графіка Василя Власюка будуть намальовані і подаровані авторські скетч-портрети.

Працюватиме виставки робіт уманських молодих художників Одарки Дьоми-Пісної та Люби Весни.