Виставка творів Галини Дюговської та Володимира Балибердіна — відомих українських київських художників декоративного мистецтва.
Сполучаючи різні матеріали Галина Володимирівна створює арт-об'єкти з текстилю, лози, флористичного матеріалу. В її лаконічних, стриманих роботах відчувається любов до давніх традицій українського народу, його історії. Саме переосмислені давні традиції є основою більшості творів мисткині. Галина Володимирівна автор багатьох об'ємно-просторових текстильних композицій (об'єм створює за допомогою дерева, металу, лози). 
У 2015 році, презентуючи скульптуру «Янгол, вона разом з Володимиром Балибердіним» зайняла 3 місце в номінації «Арт-об'єкти з лози» на Всесвітньому конкурсі, який проходив у Польщі. ЇЇ твори зберігаються в багатьох музеях, зокрема, в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, музеї історичних коштовностей України, Національному заповіднику «Софія Київська», Севастопольському художньому музеї, Будинку-музеї М.О. Волошина в Коктебелі, в музеї міста Рудник (Польща) та в приватних колекціях.
На виставці також представлено творчий доробок Володимира Івановича за останні роки та ретроспективні роботи різних періодів творчості. Впродовж багатьох років художник створює ювелірні прикраси та роботи для оздоблення інтер'єру.
У ювелірних виробах Володимир Балибердін майстерно використовує різноманітні технологічні прийоми художньої обробки металу, кістки, перламутру, коштовного каміння та гарячу емаль. Вільне володіння різноманітними техніками та матеріалами, вимогливість до себе, постійна робота над удосконаленням своєї майстерності перетворює його роботи на справжні витвори ювелірного мистецтва.
Впродовж багатьох років Володимир Балибердін створює унікальні прикраси з різьбленим орнаментом по перламутру, кістці та бивню. В орнаменті художник використовує традиційні давні мотиви та символи: квіти, казкові птахи та їх авторські інтерпретації. В останні роки митець захопився ще одним видом декоративного мистецтва – лозоплетінням. Техніка надихнула митця на серію робіт з імітацією лозоплетіння в металі, як в ювелірних прикрасах, так і в інтер'єрних роботах.
Твори митця зберігаються в багатьох музеях України, зокрема, в Національному музеї українського народного мистецтва, музеї історичних коштовностей України, Севастопольському художньому музеї, Будинку-музеї М.О. Волошина в Коктебелі а також в приватних колекціях в різних країнах світу.