Всеукраїнський проект ROCK FLY FEST.  У рамках проекту пройдуть дві абсолютно унікальні події: «ІІІ Черкаський Фестиваль Малої Авіації» та Рок-фестиваль «СКЛИК. 25 років потому»!

«ІІІ Черкаський Фестиваль Малої Авіації» об'єднає авіаторів з багатьох міст України. В цьому році на фестивалі будуть представлені професійні школи та клуби з багатьох областей України.

До нас завітають видатні представники аероклубів : клуб “Аеропракт” (м.Київ) на чолі з конструктором Юрієм Яковлевим, запорізька федерація авіаційних видів спорту, власник авіаклубу “Девічки” Сергій Нікіфоров , представники харківського аеродрому “Коротич” та ін. Гості фестивалю матимуть змогу побачити на власні очі моделі приватних літаків та гелікоптерів :Piper Cherokee, Cessna ,Rally Socata, Piper Saratoga, Beechcraft, Аеропракт, Zephir, Pipistrel, CW та гелікоптер Robinson. Головною родзинкою фестивалю є літак-амфібія, який підкорив усіх глядачів на II фестивалі малої авіації Черкащини!

План заходу передбачає :

• Виконання фігур вищого пілотажу;

• Огляд та фотосесія повітряних машин;

• Можливість здійснити політ на будь якому літаку, що є учасником шоу;

• Спілкування з пілотами та власниками літальних апаратів

Доповнювати романтику авіаційного шоу буде музичний рок-фестиваль «СКЛИК. 25 років потому». Для глядачів старі та нові пісні народженні на Черкащині.

Хедлайнери фестивалю: «Мандариновий рай», «Тартак», «OLDSCHOOL» ;

Відомі черкаські гурти:

«Ефект метелика», «Муха», «Abadonna», «BrownSound» ;

Молоді Черкаські гурти: «Спів Братів», «Сонце в Кишені», «4Films», «Naomi», «O.Chi» та інш;

Гурти, які були відомі в Черкасах 25 років тому, але зараз не існують:

«Вельвеи», «Острів ОDD», «Аматор», «Deimos», «Бєлка і Стрєлка», «Мурена», та інш.