5 червня у Черкасах на Центральному стадіоні о 19.00 буде неймовірно спекотно! Буде панк-рок, нестримна енергетика духу свободи і шалений концерт гурту BRUTTO та Ляпіс Трубецкой!

Група Сергія Міхалка, за якою вже встигли скучити всі Черкащани, цього разу привезе свою нову концертну програму «Родны край», якій присвятила новий масштабний тур, що крім України пройде у Польщі, Латвії, Естонії, Литві, США та Канаді. Також у концерті ви почуєте найкращі хіти групи «Ляпіс Трубецкой»

Групі BRUTTO всього два роки, але за цей час панк-рок-революціонери спричинили справжній фурор у світі. У Росії та Білорусі «за надмірну любов до свободи» група заборонена, а у всіх інших країнах навпаки - має мільйони прихильників. На підтримку BRUTTO та інших гуртів, які незаконно переслідуються, восени у Лондоні виступав лідер Pink Floyd Девід Гілмор, український «Бумбокс» та багато інших зірок.

Себе BRUTTO називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин.

Група не пропагує ніяких радикальних ідей і політичних організацій. Навпаки, їхня основна тематика украй доступна і ясна: дух, свобода, мужність і віра в себе.

Гурт порадує вас хітами з альбому «Underdog» і свіженького «Родны край». У виконанні Міхалка і його брутто-товаришів ви почуєте улюблені пісні: «Воины света», «Гарри», «Мяч», «Железный», «Underdog», «Гири», «Веселей», «Гарэза», «Танцуй!», «Грай», «Рабкор», «Kapital», «Будзь Смелым!», англомовну «I Get Wet», «Священный огонь», «Просперо», «Приказ Эрнесто», «Moscow Calling», «Черная сотня» та хітами групи «Ляпіс Трубецкой»: «Золотая антилопа», «Ау»,»Рыбка зототая», «Зеленоглазое такси», «Империя добра», «Мистер Лох», «Я верю», «Свежий ветер» та інші!.

BRUTTO – логичное и прямое продолжение легко узнаваемого стиля «Ляписа Трубецкого» последних лет. Маскулинный и свирепый, лихой и дерзкий панк, порхающий, как бабочка, жалящий, как пчела – если выражаться языком наиболее близким к идеологии боевой бригады BRUTTO. На смену критике деспотии пришли бравурные гимны о том, как важно заниматься спортом и уметь за себя постоять.
бой с ленью, укрепление веры в себя и освобождение от внутренних оков.

Выступление BRUTTO - это больше, чем просто концерт. Это бой с ленью, укрепление веры в себя и освобождение от внутренних оков.

Рвущая, неуемная и сминающая все подряд энергия BRUTTO, — стать очевидцем и соучастником которой можно будет совсем скоро.