Після 2 років подорожей по Азії, Австралії та Новій Зеландії Make Like a Tree повертається додому з презентацією нового альбому, записаного під час подорожей.

В програмі:
- презентація нового альбому;
- презентація авторського кіно про людей Папуа Нової Гвінеї;
- авторська фотовиставка мінімалістичних пейзажів.

http://vk.com/makelikeatree_ck

"Ось уже 3 роки Сергій Онищенко практично з порожніми кишенями подорожує автостопом по світу, влаштовуючи імпровізовані виступи, вивчає міста та знайомиться з новими людьми. За весь цей час так званий travel-проект проїхав більше 20 тисяч кілометрів через Росію, Лаос, В'єтнам, Камбоджу, Таїланд, Малайзію, Сінгапур, Індонезію, Папуа Нову Гвінею, Австралію та Нову Зеландію.

Враження та емоції музиканта від побаченого знаходять своє відображення в музиці, яка створюється і записується прямо в процесі подорожей, причому в записі нерідко беруть участь місцеві музиканти, з якими Сергій знайомиться на концертах.

Назва проекту Make Like a Tree мимоволі нагадує про відому цитату з фільму Миколи Досталя "Хмара-рай": "без чемодана людина як дерево, все життя на одному місці". Як бачимо, цим Сергій Онищенко на дерево ніяк не походить.

Сам музикант пояснює назву так: "у моєму розумінні – це живи просто і нікому не роби зла, як живуть дерева. А інший варіант, якщо заглиблюватися у фразеологізми – це означає "скидай листя" або просто "йди" "- Алмаз Авдіяров, Red Sons.