"З чого починається Батьківщина"

Ми всі тут як одна сім’я – доньки та сини своєї чудової країни.

Наша програма присвячена Батьківщині, а Батьківщина наша – Україна!

Що значить «Батьківщина моя» ?

      Ти запитаєш, я відповім:

       Спочатку, стежечкою земля біжить тобі назустріч. Потім тебе поманить сад кожною духмяною гілочкою... побачиш стрункий ряд багатоповерхівок ... Від краю і до краю – все це твоя Батьківщина – рідна твоя земля.

        Любити свою землю, свою Батьківщину ось що означає – бути патріотом.

        Патріотичне виховання, яким пронизана ця програма,  направлене на формування і розвиток особистості яка володіє  якостями громадянина – патріота Батьківщини, здібного успішно виконувати громадянські обов’язки в мирний та військовий час . Люди, з моменту свого народження, інстинктивно і непомітно звикають до оточуючого середовища, природи і культури та побуту свого народу. Тому основою формування патріотизму є глибинні почуття любові та прихильності до своєї культури, свого народу, своєї землі, почуття гордості та поваги до державних символів.

        Основна ціль та завдання нашої програми – це розширити уяву про значення та цінність Батьківщини, розкрити значення словосполучення «Любов до Батьківщини»,  розвивати прагнення бути патріотом своєї країни, виховувати любов та повагу до сім’ї, до старших, а також до своїх однолітків. Учасники заходу дізнаються про значення роду в житті людини, про важливість знань свого «коріння» , про геніїв слова великих гетьманів, видатних державних та громадських діячів, знаменитих вчених та конструкторів, представників культури.

        Саме про це піде  розмова з учасниками   музичної  програма «З чого починається Батьківщина» у якій приймуть участь колективи : Черкаський академічний заслужений український народний хор, ансамбль народної музики “Росава”, тріо "Вербена",  заслужена артистка України  Любов Доброноженко, дитячі творчі колективи міста та області.