«Ціле життя, щоденно, — вона жила і творила для майбутньої справедливої і вільної України, освітлюючи своєю творчістю і біографією наше сьогодні, викликаючи в своїх земляків і за межами України подив, пошану і почуття щастя від того, що існують такі, як вона, творці і люди».

       Винятково велике значення творчості Лесі Українки в історії української літератури полягає в тому, що вона збагатила українську поезію новими темами й мотивами, її найвідоміші для кожного школяра твори «Стояла я і слухала весну», «Лісова пісня», «Contra spem spero» , стали не просто класикою , а гордістю і найщирішою закоханістю у все українське : слово, пісню, землю. На зламі 19-20-х століть, використовуючи сюжети світової літератури, Леся Українка стала в авангарді творчих сил, що виводили українську літературу на широку арену світової літератури.

        Кращими митцями світу створюються балети, романси, пісні на тексти поезій Лесі Українки, художниками ілюструються її твори, а ми пропонуємо вам у Мистецькому проекті «Великі поети в музиці», незабутню зустріч з віршами, листами, музичними творами... усім що пов’язане з дорогим, для кожного серця українця, ім’ям – Леся Українка.