10 лютого відбудеться концерт симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.

      У програмі звучатиме музика геніального австрійського композитора В.А.Моцарта. Його безсмертні творіння пройшли випробування віками і до цих пір залишаються вершиною класичної епохи за чистотою мелодії і форми.

     Серед  27 концертів для клавіра з оркестром, саме Концерт №23 ля-мажор є чи не найпопулярнішим уже протягом трьох століть завдяки, зокрема, знаменитій другій його частині, натхненній сициліані.

     Партію фортепіано виконує наш земляк, котрий уже тривалий час живе і працює у Чорногорії, лауреат Міжнародного конкурсу ім. М.Лисенка Олексій Молчанов.

      Черкаський слухач матиме можливість скласти власну думку про один із шедеврів музичної класики - Симфонію П.Чайковського «Манфред», про яку сам автор висловлював протилежні думки - від схвальної « я думаю, что это мое лучшее симфоническое сочинение...» до нищівно критичної: «Что же касается "Манфреда", то без всякого желания порисоваться скромностью, скажу, что это произведение отвратительное и что я его глубоко ненавижу, за исключением одной первой части...»  Саме 1-а частина симфонії і буде виконана у концерті 10 лютого.

     До концертної програми включені оркестрові фрагменти з опер російського композитора       19 століття М.Римського-Корсакова: «Царева наречена», «Снігуронька», Казка про царя Салтана».