27 лютого, о 18 годині,  у концертній залі відбудеться концерт Академічного ансамблю народної музики “Візерунок” Тернопільської обласної філармонії.

Самобутній молодіжний колектив, лауреат першої премії Республіканського конкурсу артистів естради, яскраво репрезентує спів, музику, танці та гумор Західного регіону України.

       Колектив створений у серпні 1988 р. з талановитих випускників Рівненського інституту культури, Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької та Львівської консерваторії. Самобутність колективу – у використанні маловідомих музичних інструментів (сопілка, дводенцівка, гуцульське ребро, телинка, най, окарина, бугай, ліра, козо-бас, фрілка).

      Професійність, поетичність, глибока продуманість  виконуваних творів – риси притаманні цьому колективу.  Концертні програми з музикою, піснями, танцями та жартами проходять як театральне дійство. Впродовж двадцяти років колективом керує  прекрасний знавець фольклору, оригінальний аранжувальник, високопрофесійний музикант та організатор творчого процесу заслужений артист України Мирослав Бабчук.

      Улюбленці української публіки – “Візерунок” із задоволенням представляють національні пісні, музику та танці за кордоном. Їм аплодували у США та Канаді, у Німеччині та Австрії, у Польщі та Англії, у Франції та Нідерландах.

       Живий контакт з публікою перетворює їх концерти на незабутнє свято українського фольклору!