Черкаси – перше місто, що побачить прем’єру кліпу «Мрії Життя»

29 січня о 19:00 у Черкасах в Music Club КонтраБас відбудеться великий сольний концерт гурту з Ніжина «Мрія Життя».

Влітку 2015 року «Мрія Життя» встигли побувати аж на двох музичних фестивалях Черкащини. Музиканти виступали із концертною програмою на Фестивалі нескореної нації «Холодний Яр» та Всеукраїнському фестивалі Тараса Шевченка «Ше.Fest».

«Черкаси для нас стали гарними родичами і друзями. Саме на цій землі ми чи не вперше відчули смак серйозних фестивалів, саме тут ми відчули як під відкритим небом чужі люди стали рідними. Нашими», - коментує вокаліст гурту Андрій Панькевич.

Сильний та надривний вокал Андрія Панькевича та добірні гітарні композиції Дмитра Хижняка, Анатолія Нагорного і Миколая Пивоварова в поєднанні із клавішами Руслана Чопа та барабанами Сергія Ігнатова – створюють неймовірно потужні хардові композиції з елементами електроніки та альтернативи.

Колектив везе в Черкаси і прем’єру кліпу на пісню «Не смій падати з ніг»: «Зйомки проходили в рідному місті Ніжині. Режисером кліпу став Олександр Мамон. Головні ролі виконали актори Богдан Запша та Богдана Шуманська. А також малесенький, але дуже талановитий актор Іван Карпов. Йому на момент зйомок не було й 2 рочків», - коментує Андрій Панькевич.

Гурт впевнено створює рок-композиції й успішно творить тяжкий український рок в Україні з 2010 року. В арсеналі колективу існує дебютний альбом «Відчуй», який вийшов у лютому 2015 року з міжнародним лейблом.

Стиль «Мрії Життя» характеризують як суміш харду, електроніки та альтернативи.

Черкаси стає першим містом сольного туру колективу. Також «Мрія Життя» відвідають Чернігів (6 лютого), Полтаву (12 лютого), Одесу (21 лютого) та Львів (23 лютого).