На виставці представлено близько 40 робіт, що розповідають історії сміливих українських жінок: жінок-солдатів, жінок-лікарів, жінок-волонтерів, які виконують важливі ролі в цей складний для України час. У 2014 році під час першого офіційного відкриття фотовиставки в м. Києві пані Марина Порошенко, дружина Президента України та Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка наголосила: «Сьогодні тут зображені не просто жінки. Ці фото передають жіночу силу і слабкість, мужність і вразливість, тривогу і біль. Всі ці жінки дуже різні, але подібні у головному – вони не здаються перед труднощами». 
Фотовиставка проходить в рамках акції «16 днів проти ґендерного насильства», метою якої є привернути увагу суспільства до проблем ґендерного насильства, стимулювати суспільство до активних дій, спрямованих на подолання насильства щодо жінок та дівчат, адже ґендерне насильство — це порушення прав людини. 
Виставка спрямована на зміну стереотипних уявлень про роль жінки в процесі боротьби за гідність і свободи свого народу. Представлені роботи покликані відродити справедливість у відношенні до жінки та її ролей в контексті військових дій і суспільних перетворень.