Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради представляє дитячі новорічні «ранки» у Черкаській обласній  філармонії!

ПРЕМ’ЄРА романтичної музичної казки для дітей «Усі миші люблять сир» (за твором Дюли Урбан).

…Як ви гадаєте, що могло б трапитися з шекспірівськими героями Ромео та Джульєттою, якщо б вони опинилися в  казці?.. Мрійливий  Шома та ніжна  Ружа дуже сильно сподобалися один одному… Проте у їх романтичні стосунки втручаються батьки, що із найпершої зустрічі стали найзапеклішими ворогами. 
І все це - лишень тому, що одна родина – сірих мишей, а інша – білих. У обох сімействах вирують справді шекспірівські пристрасті На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Чи є сенс у постійних сварках, якщо всі миші однаково бояться котів і люблять сир? Що, врешті-решт, переможе: почуття Шоми й Ружі чи сувора батьківська заборона дітям навіть розмовляти?...

Загальна тривалість дитячого новорічного ранку (інтермедія під новорічною ялинкою та дитяча вистава) – 1 година 45 хвилин.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18