Вперше в Черкасах! 4 та 5 грудня у кінотеатрі "Україна" - Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин 2015».

Якщо у тебе недостатньо часу для ста/десяти/одного фільму на тиждень/місяць/рік, якщо півторагодинна любовна мелодрама на ультрам’яких зручних кріслах із підстаканниками та місцем для попкорну в розважальних кінотеатрах переводять тебе до царства Морфея вже після ввідних титрів,якщо твій мозок вимагає нових форм та форматів, якщо в тобі на генному рівні ще живе першовідкривач та дослідник — знай, фестиваль чекає на тебе!

З самого початку існування фестиваль проходить у форматі експерименту, передусім експерименту над самим собою, адже гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, а все чому? Тому що з класиками важко сперечатися: «Стислість – сестра таланту!» Тут ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно без обмежень за темою, автором та іншими факторами. І цей альманах вже не може дочекатися, коли світло у залі згасне і білий екран заповниться зображеннями зі швидкістю 24 кадри в секунду!