Фестиваль «Єдність і толерантність» оголошує конкурс малюнків.

Всеукраїнський фестиваль короткометражних фільмів для дітей та підлітків «Єдність і толерантність», який проходить в Україні з 16 вересня 2015 року, оголошує конкурс дитячих малюнків і фотографій.

Юним учасникам конкурсу пропонується створити малюнок або фотографію, яка проілюструє цінність взаємної поваги. Це може бути будь-який сюжет на тему терпимості до людей з іншим світоглядом, поваги до несхожих звичаїв і традицій, розуміння альтернативних точок зору.

Учасниками конкурсу можуть стати молоді люди у віці від 5 до 18 років. Переможців у трьох вікових категоріях визначать користувачі соціальних мереж шляхом прямого голосування. Голосування завершиться 15 листопада, а переможців оголосять 1 грудня 2015.

Призовий фонд конкурсу – 30 електронних планшетів – будуть розподілені між 10-ма фіналістами у кожній із трьох вікових категорій. 

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися і завантажити малюнок або фотографію в електронному форматі на сайті. Прийом заявок відкрито з 15 вересня до 15 листопада.

Програма кінофестивалю «Єдність і толерантність» складається з трьох блоків короткометражних фільмів для різних вікових груп (5-8 років, 9-13 років і 14-18 років).

Після кожного перегляду на глядачів чекає обговорення для обміну думками і пошуку відповіді на питання: що ж таке толерантність і як її досягти? Гостями фестивалю стали режисери фільмів – вони особисто представлять частину показів і дадуть відповіді на питання аудиторії.

Детальніша інформація на сайті: http://mrc.ck.ua/2015/09/7756.html