9 жовтня два видатні виконавці фанку та якісного року зберуться, аби дати спільний концерт в підтримку збірних команд України з футболу та команди майстрів «Черкаський Дніпро»!

Гурт «БУМБОКС» – заснований в 2004 році вокалістом гурту «Графіті» Андрієм Хливнюком та гітаристом гурту «Тартак» Андрієм «Муха» Самойло.

Переважна більшість пісень «Бумбокса» виконується українською мовою, але є композиції російською та англійською.

Станом на сьогодні гуртом випущено 6 студійних альбомів, а п’ять композицій, «Хоттабич», «Квіти в волоссі», Вахтерам», «Наодинці», «Пепел» стали саундреками до популярних фільмів.

У 2012 и 2013 роках фронтмен гурту, Андрій Хливнюк, ставав лауреатом музичної премії Yuna, в номінації «Кращий автор слів». Також відзначимо, що сам Андрій родом саме з Черкас.

 

«PIANOБОЙ» – сольний проект українського музиканта Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та Земфіри. Проект «PIANOБОЙ» заснований в 2009 році. Виконує пісні українською, російською та англійською мовами. В проекті також бере участь рідна сестра Дмитра – Ольга Шурова.

На рахунку проекту два альбоми: «Простые вещи» (2012) та «Не прекращай мечтать» (2013).

В квітні 2014 року Pianoбой записав кліп на пісню «Родина». А в червні 2014-го запланований в Москві концерт гурту потрапив під заборону керівництва російської столиці.

В Черкасах «PIANOБОЙ» виступить вперше.