12 Вересня о 17:00 Кастинг на перший регіональний конкурс краси "Княгиня Черкащини"
Щоб прийняти участь у першому Регіональному конкурсі краси "Княгиня Черкащини - 2015" потрібно виконати декілька не складних завданнь:
1. Завантажити з цієї сторінки анкету учасниці та заповнити її. 
2. Відібрати 3 фото хорошої якості обов'язково наступного типу: портрет, фото в повний зріст та фото в купальнику. Якщо Ви не маєте фото в купальнику, то його можна замінити на фото в повний зріст. Можна надсилати навіть більше ніж 3 фото, але не менше трьох.
(З низу ви можите бачити зразки фото)
Якщо Ви пройдете відбір по фото, то Ваші світлини будуть надруковані в буклетах, та розміщені на нашому сайті, тому обирайте фото уважно, дотримуючись наших не складних вимог.
3. Повністю заповнену анкету та мінімум 3 фото з вищеописаними вимогами надіслати на e-mail: kniaginia.ck@gmail.com
4. Тему листа вказуйте наступну: Анкета учасниці для участі в конкурсі Княгиня України.
Ось і всі вімоги для участі в конкурсі. Якщо Ви все зробили правильно, то Ваша анкета і фото будуть розглядатися членами журі і якщо Вас буде обрано до участі в конкурсі, то з Вами з'вяжуться наші співробітники через контактну інформацію залишену Вами в анкеті.
Увага! Якщо Ви надіслали лище фотографії, або лише анкету без фото, чи анкету лише з одною або двома фото, то Ваша кандидатура не буде розглядатися членами журі, а Ваш лист буде видалено. Тому будь ласка віднесіться до нашіх вимог уважно.

Нехай Вам щастить! Станьте першою Княгинею Черкащини!