Вітаємо всіх з наступаючим святом Дня Незалежності України та запрошуємо 23 та 24 серпня відвідати святкові заходи в ТРЦ «Любава»!
23 серпня (неділя) розпочинаємо підготовку до свята та проводимо патріотичні майстер – класи для всіх охочих. Цього дня під пильним керівництвом майстринь виготовляємо патріотичні прапорці з нанесенням українського орнаменту, чудові браслети з блакитно - жовтих стрічок .

24 серпня (понеділок) з 15:00 на гостей чекає насичена розважальна програма з безліччю сюрпризів та подарунків.
Отже, всі бажаючі зможуть створити неперевершений патріотичний образ в салоні краси «Українка та українець», який працюватиме протягом свята.
Для наших маленьких відвідувачів ми підготували святкову програму з аніматорами та іграми, а також конкурсом малюнків на асфальті з подарунками від партнерів.

У рамках заходу буде визначена «Міс Незалежність – 2015», наші учасниці пройдуть безліч випробувань та компетентне журі визначить переможницю. Для реєстрації на конкурс необхідно завантажити свої фото в соц. мережі Вконтакті .

Кульмінацією заходу стане грандіозний запуск величезного державного прапора з кульок у небо о 19:00 на парковці ТРЦ «Любава». Приєднуйся до неймовірно яскравої події! З метою забезпечення кульками всіх бажаючих, просимо вас відзначатися в спеціальному пості - https://vk.com/trc_lubava?w=wall-38036410_12386/all
Опісля, усіх присутніх запрошуємо до святкового столу, який спеціально до свята підготувала мережа супермаркетів «Сільпо». Неймовірно великий та смачний торт очікує на вас!
Ми любимо Україну!