Виставка дворової краси - в Черкасах! Організатор виставки – черкаське товариство захисту тварин «Друг» - має на меті показати, що безпородні собаки нічим не гірші за їх породистих братів, вони такі ж талановиті, розумні та гарні. Акція є аполітичною.

Із 10 до 14 години черкащани зможуть спробувати себе у цікавих майстер-класах (виготовлення медальйонів для улюбленців), взяти участь у благодійній ярмарці та поспостерігати за цікавими конкурсами для собак. Окрім цього буде організована маленька територія любителів тварин завдяки волонтерам молодіжного ресурсного центру. Вхід безкоштовний.

В рамках виставки відбудеться також акція «Шукаю друга». Обрати собі цуценя чи кошеня можна буде просто під час виставки. До того ж атмосферу свята підтримають черкаські музиканти та вокалісти.

Не пропустіть велике сімейне свято. Доведемо разом, що для дружби не важлива порода!

Реєстрація учасників на виставку і досі триває.

Як зареєструватись?

1.​ За телефоном 566-506, 063-37-69-126

2.​ На форумі товариства «Друг»

3.​ В групі соц.мережі «Вконтакті» https://vk.com/topic-56491131_32010955

Умови реєстрації:

Ваша собака має бути безпородна Особливих талантів чи дресирування для участі не потрібні. Свято організовано аби ви з вашим улюбленцем весело і приємно провели час. Кожен учасник отримає медаль учасника, а три призові місця кубки. Обов’язковою є лише наявність щеплення від сказу у вашої собаки.