В рамках проекту Fitness Оpen Аir. ZOUK.

Є танці, які існували, здавалося б, завжди.
А є танці, що з'явилися недавно.
Одним з таких танців є надзвичайно чуттєвий танець - ЗУК (ZOUK).

Музика зук народилася на Французьких Карибських островах, на островах Гваделупа і Мартініка. Мовою креолів слово «зук» означає вечірка, тусовка, феєрверк. Музика для Зуку - це симбіоз гаїтянської музики компа, балакадрі, поп-музики, домініканської музики каданс і бал гранмон, Антильська ГВО ка, а також мазурки і бегуіна.

У зук-піснях співають про пристрасть, розставанні і любові, хоча їх тексти доступні тільки тим, хто знайомий з креольським мовою, і суміші французького з мовою місцевого негритянського населення. Але головна тема - любов.

Що представляє з себе зук? Це парний, досить грайливий і сексуальний танець. На відміну від латиноамериканського танцю сальса, для нього характерне ведення танцю за рахунок рук і сильно притиснутих стегон партнерів. Саме ці основні рухи надають танцю родзинку, вносять до нього пристрасть, виділяють серед інших танців. Рахунок у Зуці простий: на перший рахунок виконується один крок, а на другий - два. Кроки і повороти партнерки супроводжуються круговими обертаннями голови.