„Добрий День Тобі! О! Країно Моя!” персональна виставка Лесі Корж, присвячена мальовничій Черкащині – перший з серії мистецьких заходів автора під цією назвою.

• Леся – мисткиня нового покоління молодих українок із Національної спілки художників України; з 1996 року є постійним учасником міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставок та симпозіумів; автором поетичної збірки „Ладо-День” (2012 р.) та мистецтвознавчих статей; досвідченим педагогом із теоретичних та практичних мистецьких дисциплін.
• Більшість творів на виставці представляються вперше – це роботи різних серій та технік (акварель, холодний батик та олійний живопис) виконані впродовж 1998 -2015 років. Під експозицію задіяно всі зали музею, в кожному з них сформовано власну концепцію.
• В творчості автор свідомо націлений на пошук національної форми в образотворчому мистецтві, і тому синтезує в своєму баченні українського символізму грані різних стилів: іконописність та реалізм, експресивність та площинність, наївність та модерн.
• Основний лейтмотив арт-проекту „Добрий День Тобі! О! Країно Моя!” звучить заклично і миротворче, впроваджуючи глядача до динамічності, легкості та безпосередності сприйняття життя в усіх його проявах, немов нагадує просту істину єдності Людства з Природою і Творцем.