Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відновлює свою роботу на сцені міського будинку культури імені Кулика. Черкащани зможуть побачити усі вистави, формат яких дозволяє показ на іншій сцені. 

Прем"єра вистави в рамках проекту Черкаської театральної лабораторії.

Лікарня – що це? Корупція чи рятування життя? Свідомість чи підсвідомість? Пацієнт або лікар? І де ця межа між ними? Що краще: лікуватись або не хворіти?

Лікарня? Хто сказав що театр не може бути також лікарнею. Тільки не від фізичних хвороб, а від інших, які не скануються УЗД. Чи може у нас замало таланту, щоб лікуватися творчістью? Вчені довели, що наші слова, спрямовані на воду в лабораторних умовах, змінюють молекулярну сітку води. Найбільш чиста структура води трапляється від слів Любов та Вдячність - це докази наукового єксперементу. 
Так от, до нашої лікарні надійшло розпорядження з верху «Лікувати пацієнтів музикою», так-так, саме музикою. І що з цього вийшло зараз побачимо...
Режисер Володимир Снігурченко.

Каса театру працюватиме у його приміщенні у звичному режимі. Лише у дні вистав, за 1 годину до їх початку, вона діятиме у будинку культури імені Кулика.