31-го травня у день святкування 60-річчя головної футбольної команди Черкас, яке відбудеться на стадіоні «Центральний», крім спортивної складової, а це фінал кубка Черкащини з футболу та серії майстер-класів гравців «Черкаського Дніпра», організатори запропонують чимало сюрпризів. Один із головних – проведення конкурсу «Щасливий квиток», переможець якого отримає автомобіль «Міцубісі Грандіс».

А концертна шоу-програма, яка закриватиме урочистості, буде побудована на популярному нині гурті –Дзідзьо! Неймовірно популярна українська група Дзідзьо була створена в 2009 в місті Новояворівськ Львівської області. Творцями групи стали Дзідзьо і Лесик, а ось підтримав їхню ідею Кузьма Скрябін.

Сьогодні Дзідзьо справжня зірка всесвітньої мережі Інтернет. А фан-клуб групи в соціальній мережі ВКонтакте набрав більше 250000 прихильників, побивши рекорд України!

До складу групи входять три веселих музиканта – Дзідзьо, Лесик і Юлік. Хлопцям вдалося «підірвати» український шоу-бізнес своїм незвичайним творчістю. З червня Дзідзьо організовує стадіонний тур Україною. Так виходить, що першим стадіоном у цьому турі стане черкаський «Центральний».

Квиток на свято 60-річчя футбольної команди Черкас коштує 30 гривень.

Каси стадіону «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» працюють щодня з  12:00 до 19:00