8 жовтня у Черкасах у Східноєвропейському університеті відбудеться зустріч із представниками Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».

Гість зустрічі, представниця Фонду, Оксана Неживенко ознайомить слухачів з можливістю стажування для молодих активних українців у європейських країнах, а також відповість на всі запитання, які цікавлять охочих до участі у програмах Фонду.

Основна місія Фонду – виховання та становлення людей нового покоління, патріотів своєї країни, які трансформують державу в таку, де буде політична свобода, економічний добробут, соціальна справедливість та співжиття із природою.

Програма «Молодь змінить Україну», заснована фондом Богдана Гаврилишина у 2012 році, нині налічує понад 200 осіб з різних куточків України.

Програма співпрацює з шістьома країнами Європи (Польщею, Німеччиною, Австрією, Швейцарією, Швецією та Норвегією), до яких регулярно відправляються групи активістів, які хочуть знайомитись з певними напрямками розвитку та життям провідних країн Старого Світу.

Запрошуємо усіх на зустріч. Захід відбудеться 8 жовтня о 13.00 у приміщенні Східноєвропейського університету (м.Черкаси, вул. Нечуя-Левицького 16).

36-00-59