25 травня 2014 року хімічимо з ТРЦ «Любава» 
З 14:00 на всіх чекають розваги, конкурси та подарунки!
Спеціально до Дня хіміка ТРЦ «Любава» запрошує молодь взяти участь у фото-квесті «Веселий Хімік». Цікаві завдання на ерудицію, головоломки, прості задачки на знання хімічних елементів, кожна правильна відповідь – приведе вас до фінішу. Перші три переможця отримають подарунки від ТРЦ «Любава», всі інші – заохочуючі подарунки. Реєстрація учасників з 14:00 на першому поверсі ТРЦ «Любава», бажаючі взяти участь можуть попередньо зареєструватися залишив коментар під новиною в соціальній групі «ВКонтакте». 

З 14:30 розпочнеться Велике Хімічне Шоу для всієї сім’ї. Веселі конкурси, фокуси та безпечні хімічні експерименти з сухим льодом. Кожен бажаючий зможе опинитися всередині бульбашки ГІГАНТА. А опісля, на всіх чекатиме сюрприз – дощ з мильних бульбашок. А для дорослих – вікторина «H2O -C2H6O» на знання хімічних елементів. Кожна правильна відповідь = подарунок!
Пориньте у казкову атмосферу в ТРЦ «Любава».

24 травня 2014 року «Lubava Аrt Day», ТРЦ «Любава» надихає…
З 14:00 на першому поверсі ТРЦ «Любава» безкоштовний майстер-клас для дітей «Повітряний змій». Після майстер-класу - запуск зміїв в небо. Обіцяємо – буде весело!!!
З 16:00 запрошуємо на безкоштовний майстер-клас для дорослих «Декоративне кашпо». Майстер навчить вас перетворювати не потрібні для вас речі – у неймовірно гарні елементи вашого інтер’єру. Цього разу вас навчать як з пластмасової пляшки – зробити вазу чи кашпо для квітів.
Та протягом вихідних, з 18:00 – вечори живої музики. Насолодіться склянкою смачної кави в кафе «Европа» та пориньте у романтичну атмосферу.