Вокально-інструментальний ансамбль «Пламя» було засновано у жовтні 1975 році, з колишніх учасників ВІА "Самоцветы". Гурт миттєво знайшов шалену популярність по всьому Радянському Союзу. 

Тепла і душевна атмосфера пісень стала візитною карткою колективу, який став лауреатом численних музичних конкурсів. Також ВІА "Пламя" успішно виступав на різних фестивалях, даруючи позитивні емоції слухачам своїми піснями. Музикантів проводжали з оваціями з Угорщини, Болгарії, Литви. Група успішно виступала у Фінляндії і Мадагаскарі. Творча діяльність ВІА "Пламя", це голос 1970-1980 років. Люди, чия молодість припала на цей період, зберігають яскраву пам ять про студентське життя, пісні біля багаття, закоханості і романтичної музики ВІА "Пламя". Душевна чистота і проникливість композицій нікого не залишили байдужим. Цим і обумовлюється неймовірна популярність творчого колективу. Тексти пісень наповнені ліризмом, який і зараз звучить також витончено і мелодійно. З моменту своєї появи ансамбль зайняв міцне місце на музичному Олімпі країни, а хіти колективу увійшли в Золотий фонд радянської естрадної музики.

У 2015 році Станіслав Черьомухін зібрав новий гурт, із артистів з України, який має назву гурт ВІА «Пламя» UA. Талановитий вокаліст, та гітарист ансамблю, разом зі своїм колективом виконують популярні хіти, які люблять і співають декілька поколінь. На концертах гурту ВІА «Пламя» UA завжди весело та позитивно.

Для тих, хто виріс в 1970-1980х – це вечір приємних спогадів. Для тих, хто не застав цей час – унікальна можливість відчути атмосферу неповторної і насиченою музикою епохи.