Увага! Увага! Запрошуємо всіх юних чарівників віком від 10 до 16 років стати учасниками Тричаклунського турніра! Товариського змагання між трьома найбільшими в Європі магічними школами – Гоґвортсом, Бобатоном і Дурмстренґом.
Саме цю видовищну баталію відьом і чарівників видавництво Bloomsbury, якому належать права на всі книги про Хлопчика-Який-Вижив, поставило в серці цьогорічної міжнародної "Книжкової ночі Гаррі Поттера". У 2020 році ця всесвітня акція пройде в бібліотеках, школах, книжкових крамницях уже вшосте. І вперше Черкаси доєднаються до неї! Тричаклунський турнір відбудеться в Черкаській обласній бібліотеці для дітей 19 лютого й розпочнеться він о 16.00.

На юних поттероманів чекає чимало яскравих подій: рухливі ігри та всілякі інтелектуальні випробування магічної майстерності, доблесті й дедукції; майстер-класи з виготовлення магічних аксесуарів; пригощання чарівними ласощами й можливість придбати чудернацькі штукенції в крамничці "Витівки Візлів" за чесно зароблену ігрову валюту; конкурс костюмів із тематичними призами; зимовий бал із танцювальними майстер-класами, що завершиться запальною дискотекою. І ще чимало приємних сюрпризів.

Важливо! Участь у "Книжковій ночі Гаррі Поттера" безкоштовна. Але реєстрація учасників обов'язкова! Тільки заповнивши анкету на сайті бібліотеки, ви зможете позмагатися в Тричаклунському турнірі. Після реєстрації ми випишемо вам персональне запрошення, яке ви зможете отримати в бібліотеці (у разі, якщо на участь претендує маг не з м. Черкас, він отримає таке запрошення в бібліотеці свого населеного пункту – про координати такої бібліотеки ми повідомимо електронною скринькою).

Тож прасуйте парадні мантії, поліруйте свої чарівні палички і... приготуйтеся до справжньої магії!