Шановні панянки запрошуємо Вас на черговий захід проекту «Місія мама»!

Кожен з нас в якійсь мірі споживає вино та, тримаючи келих цього благородною напою, ми часто навіть не підозрюємо, що порушуємо або не дотримуємося правил та традицій, які існують вже не одне сторіччя.

Встановлені вони не просто так, а для того, щоб ми могли взяти з келиху максимум, відчути та впізнати знайомі аромати, розкрити все те, що вклав в пляшку виробник.

Запрошуємо отримати концентрат інформації, що вивчають професіонали роками, а Ви дізнаєтесь за декілька годин в невимушеному та легкому форматі, без незнайомих та складних термінів.

Поговоримо про:
- види вина та як його правильно обирати;
- винні карти і як не потрапити в халепу;
- де, як, які і скільки зберігати винні напої;
- традиції, правила і виробників.

Дізнаємося:
- про помилки, що допускаємо в процесі смакування;
- як не залишати на келиху слідів від помади;
- де і яке вино слід купувати;
- міфи, що існують.

Після нашого заходу Ви вже не зможете дивитися на світ вина не як експерт та шанувальник. Ви будете навчати етикету споживання винного напою людей, що Вас оточують, тим самим вражати їх своїми знаннями.

Занурить в світ п’янкого ‘’виноградного меду’’ нас Влад Петров – атестований сомельє, член АIS - італійської асоціації сомельє, організатор дегустаційних Gourmet заходів Лігурії, майстер техніки «сабраж», випускник регіональної лігурійськой школи ресторанного бізнесу, спеціаліст з побудови процесів в управлінні ресторанів італійської кухні, автор серії майстер-класів "Паста і Баста" в Україні, виконавчий директор регіонального представництва ICC Ukraine.

Під час атмосферного заходу ви матимете можливість особисто спробувати себе в якості дегустатора та проведете час в приємній компанії, смакуючи витонченими напоями.

Подаруйте собі особливий понеділок та проведіть вечір з користю і насолодою!)

Дата: 24 лютого 2020 р

Час: 17:30 – 19:30

Місце: м. Черкаси, бул. Шевченко 150, гастромаркет «WineTime», 2-й поверх.

Вхід:
в день заходу - 250 грн,
попередня оплата до 23.02 включно на карту Приватбанку - 200 грн.

В звязку з обмеженою кількістю місць РЕЄСТРАЦІЯ на захід ОБОВ'ЯЗКОВА за тел./ Viber 067 757 53 05