Мері Пікфорд – це не тільки знаменита актриса і продюсер, це ціла епоха в кіно, не менша за значимістю, ніж епоха Чарлі Чапліна або Дугласа Фербенкса, з якими вона створила знамениту кіностудію «Юнайтед Артистс».
«Все через молоко» (1910) - короткометражний художній фільм Девіда Гріффіта, з участю Мері Пікфорд. Копія цього фільму зберігається в Бібліотеці Конгресу. Молодий підрядник приймає дочку господаря садиби за покоївку і закохується в неї. Зрозумівши, що він плутає її з покоївкою, дочка одягає її одяг і незабаром вони одружуються.
«Маленька принцеса» - драматичний фільм 1917 року. Екранізація однойменної книги (A Little Princess) Френсіс Бернетт. Сара - маленька дівчинка, яка навчається в одному з найкращих пансіонів в окрузі. Її батько змушений був тимчасово виїхати. Сара без проблем подружилася з однолітками і знайшла спільну мову з викладачами. Незабаром помирає батько, і разом з цією звісткою до Сари приходять нові нещастя: злидні, презирство оточуючих, побої. Але мужність і шляхетність допомагають їй зберегти людську гідність; вона зустрічає і дружбу і любов.
Проводить завідувач відділу історії краю Ганницький С.Г.
Телефон для запису: 0970983676